Astaş Isıl İşlem'e Hoşgeldiniz
KURUMSAL

ASTAŞ ISIL İŞLEMMÜHENDİSLİK METALURJİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Astaş Isıl İşlem 1989 yılında bölgedeki makina-imalat sanayinin sorun ve ihtiyaçlarını bilerek ısıl işlem problemlerine çözüm olmak amacıyla yüksek metalurji mühendisi Rıfkı BAYRAM ve Hasan AYAZSEVEN tarafından Çukurova bölgesinin ilk profesyonel ısıl işlem tesisi olarak kurulmuştur.

Gururla söyleyebiliriz ki Astaş Isıl İşleme karşı oluşan güven, bölgedeki makina yan sanayinin gelişmesinde motor rolü oynamıştır. Yıllık 3500 ton ısıl işlem kapasitesine ulaşabilmesinin yegane nedeni müşterilerinin Astaş Isıl İşleme karşı duyduğu sarsılmaz güvendir. Astaş Isıl İşlem yönetimi de bu güvene layık olabilmek için kendisine düşen sorumlulukları eksiksiz yerine getirmektedir.

Halen bölgenin tartışmasız en büyük Isıl İşlem fırın kapasitesine sahip olan Astaş 1500 m² kapalı alana sahip yeni fabrika binasında Atmosfer kontrollü fırınlarda sementasyon, normalizasyon, gerilim giderme, yaşlandırma ve komple sertleştirme işlemleri yapılabilmektedir. Her günün 24 saati sürekli ısıl işlem yapılan tesisimizde 2 metalurji mühendisi, uzman teknisyenler ve kalifiye personel görev almaktadır.

Tesislerimizde Soğuk ve Sıcak İş Takımı çelikleri, Sade Karbonlu çelikler, Alaşımlı çelikler, Sementasyon çelikleri, Yüksek Hız çelikleri, Paslanmaz çelikler ve Alüminyum Isıl İşleme tabi tutulabilmektir.

ASTAŞ Isıl İşlem tesisinde TS EN ISO 9001:2015 kalite güvence sistemi uygulanmaktadır. Isıl İşlem fırınları bilgisayar kontrollü olup, proses ve kontrol sonuçları sürekli olarak kayıt altına alınmaktadır.

Yaşamın her alanında kullanılan birçok makinada muhtemelen Astaş Isıl İşlem tarafından kalitesi yükseltilmiş bir veya daha fazla makina elemanı mevcuttur. Endüstriye olan katkımız gerek yurtiçinde ve gerekse de yurtdışında artarak devam etmektedir.

>

ÇALIŞTIĞIMIZ FİRMALARREFERANSLARIMIZ

PHOTO GALLERYFOTO GALERİ

worker

İHALE DOSYASI

Vakum Isıl İşlem Hizmeti İle Yenilik Kapasitemizi Arttırarak Marka Değerimizi Güçlendirme ve Ek İstihtam Yaratmak Proje İhale Dosyasını İndirmek İçin Tıklayıız.

Dosya İndİR